همایش ها
 
همایش بررسی مسائل آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور استان با حضور اساتید، اعضای هیات علمی و مدیران گروه در محل سالن آمفی تئاتر مرکز بیرجند برگزار شد
همایش بررسی مسائل آموزشی وپژوهشی به منظور توجیه و برنامه ریزی درسی اساتید و اعضای هیات علمی مراکز و واحدهای استان در سالن آمفی تئاتر مرکز بیرجند برگزار شد.
دکتر ثقفی در این دیدار، ضمن خداقوت و تشکر از زحمات کلیه اعضای هیات علمی در نیمسال اول سال تحصیلی 96_95، سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور را از بهترین سیستم های آموزشی دنیا دانست که با زیرساخت های مناسب، مانند ارائه درس به صورت رفع اشکال فردی و الکترونیکی و آموزش دهی از طریق تلویزیون تعاملی توانسته نیاز های علمی،آموزشی و پژوهشی دانشجو را پاسخ داده و گام اساسی در تربیت نیروی انسانی این خطه اسلامی بردارد.
ریاست دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی در این دیدار از توجه ویژه دانشگاه پیام نور استان به دروس عملی و آزمایشگاهی در نیمسال دوم 96_95 خبر داد و از کلیه اعضای هیات علمی خواست تا با تعامل با دانشجویان به آنان در زمینه مشاوره علمی کمک نموده و در خلع ید انتشاراتی ها در ارایه کارهای آماده کمک نمایند.
دکتر ثقفی در بخشی از سخنانش، اعضای هیات علمی را تشویق به برگزاری دوره های آموزشی آزاد برای کارکنان و دانشجویان نمود تا با بهره گیری از این روش بار علمی دانشجویان بالا رفته و برای کارکنان نیز در عمل آموزش ضمن خدمت در جهت بهره وری و به روز شدن اتفاق بیفتد.
در پایان ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز به همکاران علمی حاضر در جلسه، موفقیت های سال 95 را مرهون تعامل،همدلی و تلاش مضاعف دانست و از کلیه همکاران خواست تا با بهره گیری از توشه 95 و با نگاه به سال 96 در رسیدن دانشگاه به قله های موفقیت تلاش نمایند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو همایش ها