همایش ها
 
همایش بزرگ پیام آوران عاشورایی در سالن اجلاس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی برگزار گردید.
این همایش با حضور نماینده محترم ولی فقیه استان و امام جمعه معزز بیرجند،ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان و همکاران، مدیر کل محترم تبیلغات اسلامی و همراهان،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همراهان،فرماندهی محترم سپاه انصار الرضا (ع) استان و همراهان،فرماندهی محترم انتظامی استان و همراهان ،مسئولین هیئات شهرستان بیرجند ، مسئولین استانی و شهرستانی و تعدادی از دانشجویان مرکز بیرجند درخصوص گسترش شورای فرهنگی در هیئت های مذهبی و فعالتر کردن پایگاه امر به معروف و نهی از منکر در هیئتها در جهت کاهش آسیب های اجتماعی در دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی برگزار گردید.
حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده محترم ولی فقه در استان و امام جمعه معزز بیرجند در این همایش افزود: جبهه مقاومت تاکنون در منطقه موفقیت‌هایی داشته و اگر حساسیت این جبهه به سایر انسان‌ها هم سرایت کند، دشمن جرات نمی کند به منطقه وارد شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: مخاطبان ماه محرم و صفر فقط مسلمانان نیستند بلکه بسیاری از غیرمسلمان ‌ها هم عاشق امام حسین (ع) هستند. در ادامه ایشان افزودند: امروز دشمن انواع جنایت‌ها را در کشورهای مظلوم یمن، سوریه، میانمار، بحرین، عراق و آفریقا انجام می‌دهد اما 50 کشور اسلامی ساکت هستند.
در انتها نماینده محترم ولی فقه در استان خراسان جنوبی اظهار داشتند: امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه شرعی و همگانی است و پیام عاشورایی به معنای ایستادگی در برابر ظلم است که بی تفاوتی را بر نمی‌تابد و مبارزه با ظلم را ابتدا باید از خود آغاز و اخلاق، تفکر و اندیشه خود را درست کنیم.
تعزیه خوانی ، مداحی و همچنین پذیرایی از مهمانان با برپایی ایستگاه صلواتی از دیگر برنامه های جانبی این همایش بود.
 
روابط عمومی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو همایش ها