فرهنگی و دانشجویی
 
برگزاری جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور بیرجند
مایه ی بسی مباهات است که پیگیری های دانشجویان دانشگاه پیام نور آموزشی،علمی و کارگاهی است.
جلسه با سوالات نمایندگان انجمن های علمی و کانون های فرهنگی و هنری دانشجویی در خصوص مسایل آموزشی و علمی،آینده فارغ التحصیلان، چشم انداز دانشگاه و سلف و سرویس و خدمات دانشحویی آغاز گردید.
دکتر ثقفی رئیس استان، ضمن تبریک روز دانشجو دانشجویان دانشگاه پیام نور و به خصوص دانشجویان این خطه ی اسلامی را الگوی اخلاق و دانش پژوهی خواند و این چنین دانشجویانی را مایه مباهات و خدمت به آنان را توفیق دانست. ابشان  در بخشی از سخنان خود تجمیع گرایش ها را در مقطع کارشناسی گره گشای برخی از مشکلات برنامه ریزی آموزشی دانست و تاکید کرد کیفیت آموزشی این دانشگاه و آمار قبولی در مقاطع بالاتر، استخدام حداکثری در ادارات از فارغ التحصیلان این دانشگاه را مایه افتخار و مباهات برشمرد و برای همه دانشحویان آرزوی توفیق و پیشرفت نمود.
دکتر حسنی، رئیس پیام نور مرکز بیرجند، نیز ضمن پاسخگویی به سوالات دانشجویان، پیگیری مسائل و امور رفاهی دانشجویان را اولویت اصلی خود دانست و اعلام کرد ما از تمامی پتانسیل علمی و فرهنگی دانشگاه استفاده می کنیم و اگر احتمالا مشکلی در زمینه دروس کارگاهی و آزمایشگاهی وجود دارد ناشی از بروکراسی اداری است.  ولی در زمینه مشکلات سلف و غیره متاسفانه سرفصل اعتبار نداشته و ارزاق دانشجویی در حال حاضر صفر است که امیدواریم در آینده مرتغع شود.
این جلسه با حضور روسا، اساتید، مدیران گروه های آمورشی و مسئولین ستادی و مرکز برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما