فرهنگی و دانشجویی
 
بمناسبت عید سعید غدیر خم از همکاران محترم سادات دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند تکریم و قدردانی شد.
این دیدار که با حضور رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی،نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی،مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان و برخی دیگر از همکاران ستاد استان و مرکز بیرجند با همکاران سادات برگزار و به تمامی همکاران خصوصاً سادات گرامی عید سعید غدیر خم و دهه ولایت تبریک و تهنیت عرض شد.
دکتر ثقفی رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی در این دیدار وجود وحضور همکاران سادات در دانشگاه را موجبات خیر وبرکت دانست و به تمامی همکاران توصیه نمودند از تکریم سادات غاقل نشوند زیرا تکریم سادات تکریم ولایت است و این عزیزان نشان شده از سمت حضرت امیر المومنین(ع) و حضرت مهدی (عج) هستند. 
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین دکتراکبری مطلق نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی تکریم و احترام به سادات را کاری شایسته و باارزش دانست و افزود سادات نیز با تاسی ازفرامین، احادیث و رهنمودهای ارزنده ائمه اطهار و رفتار و اخلاق حسنه الگوی شایسته ومناسبی برای جامعه هستند.
حسن آبادی مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی اظهار داشت: تکریم سادات کار زیبایی است  و عید غدیر یکی از اعیاد بزرگ ما مسلمانان است. فلسفه غدیر ولایت وامامت است وما شیعیان پیرو اصیل این خاندان پاک ومطهر هستیم وبرخود می بالیم که پیرو ائمه اطهار هستیم .
در ادامه دکتر ثقفی رئیس دانشگاه با اهدا کتاب از همکاران سادات تجلیل نمودند. ضمناً بعد از نماز ظهر و عصر مزار شهدای گمنام توسط همکاران محترم سادات غبارروبی و عطرافشانی گردید و با اهدای گل بر مزار شهدا، به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس ادای احترام کردند.
 
روابط عمومی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر