حوزه ریاست
 
بسمه تعالی
«یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنکُمْ وَالَّذِینَ أُوتُواالْعِلْمَ دَرَجَاتٍ»
شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی است و دانشگاه ها بهترین فرصت را برای آموزش، تعالی و ارتقاء علمی فراهم  می سازند.
اقتدار و اعتلای جایگاه علمی و فناوری میهن عزیزمان مرهون عزم و اراده راسخ پویندگان علم و دانش است که در راستای فتح قله‌های رفیع علوم، فناوری و توسعه فرهنگی و اجتماعی این مرز و بوم گام برمی دارند و این مهم هیچگاه میسر نمی گردد مگر با طی مدارج دانشگاهی.
مقارن بودن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند «دفاع مقدس» تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را با یاد و خاطره ی شهیدان هشت سال دفاع مقدس، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در «سنگر دانشگاه» یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید. ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و پیروی از منویات رهبر انقلاب را سر لوحه و سرمشق مسیر خود قرار داده تا بتوانیم تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نموده و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی را در قالب دانشگاه محقق سازیم.
اینجانب ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در سالی که به تعبیر مقام معظم رهبری (مد) با نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" مزین گردیده است، مقدم دانشجویان عزیز را به دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی گرامی داشته و برای یکایک شما آینده سازان توفیق و سربلندی را در راستای دانش اندوزی، خودسازی و دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت از درگاه خداوند متعال آرزومندم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما