آموزش و تحصیلات تکمیلی
 
امکان تغییر و تعیین دانشگاه محل آزمونهای پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 96-1395 از 02/02/1396 لغایت 18/02/1396 فراهم خواهد شد.
قابل توجه دانشجویان گرامی

امکان تغییر و تعیین دانشگاه محل آزمونهای پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 96-1395
(انتخاب محل آزمون مقطع کارشناسی ارشد و مهمان اضطرار مقطع کارشناسی) از 02/02/1396 لغایت 18/02/1396 فراهم خواهد شد.

جزئیات انتخاب دانشگاهِ محل امتحانات پایان ترم به شرح ذیل می باشد:
* در تعیین محل آزمون، دانشجو مجاز به انتخاب هر مرکزی می باشد. مهم نیست که مرکز مورد نظر شما مقطع ارشد و یا رشته شما را دارد یا خیر. این موضوع برای شهر تهران استثنا می باشد. دانشجویان فقط از چهار مرکز موجود در شهر تهران، پیام نور تهران شمال(رشته های فنی و مهندسی)، پیام نور تهران غرب(رشته های مدیریت و حسابداری)، پیام نور تهران شرق(رشته های علوم پایه) و پیام نور تهران جنوب(رشته های علوم انسانی) فقط مرکزی را می توانند انتخاب کنند که رشته آنها را داشته باشد! اگر رشته دانشجو در هیچ یک از چهار مرکز تهران وجود نداشت، هر کدام را که بخواهند می تواند انتخاب کند(دانشجویان پیام نور تهران برای انتخاب سایر شهر های ایران منعی ندارند).
* توجه داشته باشید پس از ثبت درخواست، تمام درخواست ها با هم و بعد از اتمام مهلت ثبت درخواست تایید خواهند شد. در طول این مدت درخواست قابل ویرایش می باشد.
* در تعیین محل آزمون، شهریه و استاد تغییری نخواهد کرد و فقط محل آزمون پایان ترم دانشجو تغییر می کند.
* دانشجویان برون مرزی مجاز به انتخاب مرکز آزمون نمی باشند.
* اجباری برای تعیین محل آزمون وجود ندارد و در صورت عدم تعیین محل آزمون در سیستم گلستان امتحانات دانشجویان در همان مرکز اصلی ایشان برگزار می شود.
* تعیین محل آزمون دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از طریق سیستم گلستان و دانشجویان کارشناسی پس از طریق استان صورت می گیرد. لذا لازم است دانشجویان مقطع کارشناسی متقاضی مهمان اضطراری درخواست خود را در ابتدای بازه مقرر به مرکز/ واحد اصلی خود تحویل نمایند که پس از طی مراحل و کسب مجوزهای لازم در سیستم گلستان ثبت گردد.
* دانشجویان بدهکار پس از 24 ساعت از زمان پرداخت شهریه قادر به انتخاب محل آزمون خود می باشند.
* مسیر پردازش انتخاب محل آزمون در سیستم جامع آموزشی گلستان: ورود به منوی 1- آموزش 2- دانشجو 3- درخواست ها 4- انتخاب محل آزمون
***جهت اطمینان از تعیین محل آزمون خود باید گزارش 428 (کارت آزمون) را دریافت نموده و در قسمت مرکز/واحد امتحان، مرکز/واحد انتخاب شده را مشاهده و در صورت مغایرت، در اسرع وقت به مرکز محل تحصیل خود مراجعه نمایند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر