برگزیده ها
1397/12/21 سه‌شنبه
از انجمن های و کانونهای دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی تجلیل شد.
از انجمن های و کانونهای دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی تجلیل شد.

.

آیین تجلیل از انجمن ها،تشکل ها و کانونهای دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با حضور مسئولین دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی: امروز سه شنبه 21 اسفندماه این مراسم با حضور مسئولین دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی و دانشجویان عضو این تشکل ها برگزار، و به رسم یادبود به این دانشجویان لوح تقدیر و هدایای تقدیم گردید.

حسن آبادی مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان ضمن خوش آمدگویی گزارشی از عملکرد انجمن ها و کانونها ارائه داد و اعلام نمود برای اولین بار در سطح دانشگاه پیام نورکشور برنامه هایی توسط این دانشجویان اجرا شده، و مورد استقبال کشوری و استانی قرار گرفته است.

در ادامه دکتر ثقفی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی ضمن قول مساعد در جهت حضور حتمی این دانشگاه در برنامه های آتی دانشگاه پیام نور منطقه 9 کشور گفت: پتانسیل دانشجویان دانشگاه پیام نور استان بسیار بالاست و دانشجویان با همت و تلاش می توانند با همین شرایط کمبود امکانات به قله های افتخار نائل آیند و از دانشجویان خواست: از فرصت های زندگی کمال استفاده را برده و وقت آزاد خود را صرف ایده پروری،کارآفرینی و اشتغال زایی کنند.

دکتر ثقفی اظهار داشت: دانشگاه پیام به دانشگاه های نسل چهارم ورود کرده و از دانشجویانی که فعال در زمینه کارآفرینی،استارت آپ و .. هستند حمایت خواهد کرد.

در ادامه مراسم از انجمن ها،تشکل ها و کانونهای دانشجویی برتر دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.

در انتهای مراسم ضمن گرفتن عکس یادبود دسته جمعی؛ ایستگاه مطالعه کانون فرهنگی هنری رنگین کمان مرکز بیرجند توسط رئیس دانشگاه پیام نور استان افتتاح گردید.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ